Zespół redakcyjny muratorplus.pl

Redaktor naczelny
Marek Wielgo - mwielgo@grupazpr.pl, tel. 507 008 795

Dział Biznes 
Monika Czechowska (koordynator działu) - mczechowska@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 55 47

Dział Technika
Marta Balcerowska - mbalcerowska@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 51 51

Dział Inwestycje
Marzena Sarniewicz - msarniewicz@grupazpr.pl

Serwis www.archirama.pl
Weronika Boroń - wboron@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 55 46

Wydawca grupy serwisów budowlanych dla profesjonalistów
Dominika Merek - dmerek@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 51 28

Współpraca marketingowa, patronaty medialne
Irena Walczak - iwalczak@grupazpr.pl, 0 22 590 53 13

Adres redakcji
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
e-mail: plus@grupazpr.pl


ZPR Media S.A.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. 22 590 50 00, 590 50 01
faks 22 590 54 44
www.grupazpr.pl

ZPR Media S.A., ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa, NIP 526-00-08-745, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000291159, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 91 850 000 zł.

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy I Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.