Zespół redakcyjny muratorplus.pl

Redaktor naczelny
Marek Wielgo - mwielgo@grupazpr.pl, tel. 507 008 795

Dział Biznes 
Monika Czechowska (koordynator działu) - mczechowska@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 55 47

Dział Technika
Marta Balcerowska - mbalcerowska@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 51 51

Dział Inwestycje
Marzena Sarniewicz - msarniewicz@grupazpr.pl

Wydawca grupy serwisów budowlanych dla profesjonalistów
Dominika Merek - dmerek@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 51 28

Współpraca marketingowa, patronaty medialne
Irena Walczak - iwalczak@grupazpr.pl, 0 22 590 53 13

Adres redakcji
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
e-mail: plus@grupazpr.pl

 Time S.A.
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. 22 590 50 00, 590 50 01
faks 22 590 54 44
www.grupazpr.pl

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych.

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy I Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.